הפועל נצרת עילית, מוליכת הליגה הלאומית, מארחת היום בשעה 19:00 ב'גרין' את הפועל עכו בעוד משחק משמעותי במרוץ של הקבוצה לליגת העל.

בקבוצה רוצים של'גרין' יגיעו היום מאות אוהדים, שיעניקו דחיפה ועידוד לשחקנים במשחק חשוב, שכן הוא מגיע אחרי שהקבוצה הפסידה בשבוע שעבר 0:2 להפועל פתח תקווה.

ירון הוכנבוים חוגג עם האוהדים (צילום: שרון צור)

"אני קורא לאוהדי נצרת עילית הקרובים והרחוקים: בואו להיות שותפים להגשמת החלום", אמר המאמן ירון הוכנבוים, "כל העבודה, המאמץ וההשקעה שלנו היא עבורכם. יש היום יום יפה, ומזג אוויר אידיאלי למשחק כדורגל. בואו ל'גרין' - אנחנו צריכים אתכם בהמוניכם ביציע".

המאמן ירון הוכנבוים, שאחרי כל משחק מקפיד לגשת לאוהדים, הוסיף: "אין דבר שגורם לי במגרש כדורגל יותר אושר מאשר לראות את אוהדי נצרת עילית צוהלים ושמחים. לראות את שלומי אוסיס, עוז בן גיגי, יאיר מורנו, יוסי ליקוורניק, יעקב ממן, שלומי שטיינברג, ראובן ברטפלד, ילדים רבים ואחרים קופצים משמחה אחרי כל ניצחון שלנו ממלא אותי בהמון אנרגיות חיוביות כדי להמשיך לתת מעצמי 200 אחוז כדי שגם במשחק הבא נחגוג. לנצרת עילית יש אוהדים נדירים. אין כמותם בשום מקום".

מאמן נצרת עילית סיכם ואמר: "אוהדי נצרת עילית הם בהחלט השחקן ה-12. אני מקווה שהם יבואו היום בהמוניהם. אני פונה אליהם בהתרגשות: 'באו בהמוניכם. אנחנו צריכים אתכם היום ב'גרין'".

היום חוגג איש המשק של הקבוצה שלומי אסולין יום הולדת והשחקנים מקווים להעניק לו מתנה מקורית - ניצחון.