הפועל עפולה מארחת מחר בשעה 15:00 את הפועל עכו ובקבוצה קיים לחץ גדול מאוד. עפולה נמצאת במקום האחרון בטבלה ועם שתי נקודות בלבד – פתיחה גרועה כזו של קבוצה בליגה הלאומית לא זכורה מאז העונה בה שיחקה בליגה מכבי אום אל פחם.

היו"ר עמיר נוי (צילום: שרון צור)

יו"ר הקבוצה עמיר נוי מצפה שמחר תצא הקבוצה לדרך חדשה. הוא לא רואה שום תוצאה אחרת מלבד ניצחון. נוי מגדיר את המשחק נגד עכו כקריטי בעונה הזו. "זה משחק שאין ממנו דרך חזרה", אמר נוי, "אין פה מה לדבר יותר מדי. חייבים לנצח. זה המשחק צריך להיות נקודת המפנה  בעונה הזו. זה משחק שיסמן את המשך העונה שלנו".

עד עכשיו נכשלתם.

"כל קבוצה שמשיגה שתי נקודות מ-27 אפשרויות בשלב הזה היא כישלון. יש לחץ מכל הכיוונים. כולם בלחץ – אוהדים, שחקנים והנהלה. צריך להוציא תוצאות למרות הלחץ".

המאמן  עידן בר און לא הביא שינוי בתוצאות.

"נכון לעכשיו עידן בר און הוא מאמן עפולה. מבחינת התוצאות, השינוי עדיין לא נתן את פירותיו. איך שהקבוצה נראית מאז שעידן הגיע אני אופטימי. אני מאמין בו. אני חושב שהתוצאות יגיעו בהקדם האפשרי".

מה אומר ראש העיר אבי אלקבץ על המצב.

"אבי מאמין בקבוצה ובמאמן. הוא לא לוחץ ולא מלחיץ".

איפה טעית?

"עשיתי טעות אחת גדולה מאוד כשלא האמנתי עד כמה יהיה קשה מול הרשות לבקרת תקציבים ומצד שני לא עשיתי את החישוב הנכון בתקציב בהתחשב בחובות האדירים שיש לקבוצה. בדיעבד פליקס נעים התברר כטעות, אבל לא ברמה המקצועית. הוא יכל לתרום. הוא לא הצליח להתחבר להנהלה ולחדר ההלבשה, שזה הכי חשוב".