הפועל עפולה החלה היום את שבוע האימונים האחרון לעונה זו לקראת המשחק האחרון של העונה ביום שני בבית נגד הפועל כפר סבא. עפולה כבר איבדה עניין בליגה ואילו כפר סבא חייבת לנצח את המשחק כדי להעפיל לליגת העל.

עמיר נוי עם בני הייק (צילום: שרון צור)

לפני האימון נערכה אסיפת שחקנים בהשתתפות היו"ר עמיר נוי. האחרון אמר לשחקנים: "אני גאה בכם על עונה שעשיתם. העונה הזו מבחינתי נס רפואי אחרי כל מה שעברתם. המשחק נגד כפר סבא חשוב לנו. יש הרבה שחקנים שיש להם מענקי מיקום 3 ו-4. אם נפסיד לכפר סבא נרד למקום החמישי בטבלה",

לאחר האסיפה אמר יו"ר עפולה לאתר 'מיינט העמק': "כפר סבא ונצרת עילית לא מעניינות אותנו. אני לא אעשה את העבודה לאחרים. אנחנו משחקים בשביל עצמנו. להערכתי אנחנו ננצח את כפר סבא ונצרת עילית תפסיד לבית"ר תל אביב/רמלה. אנחנו רוצים שנצרת עילית תעלה לליגת העל, אבל אנחנו לא רואים אותה עושה את זה אחרי שהיא לא ניצחה בכלל בפלייאוף העליון".

ההכנות לעונה הבאה עדיין לא נכנסו להילוך גבוה. נוי הבהיר כי בתום העונה ייפגש עם מספר מאמנים ורק לאחר מכן יחליט על זהות המאמן. "אני רוצה לשמוע כמה מאמנים. אין לי כרגע שם מוביל", אמר נוי.

לגבי מטרות הקבוצה בעונה הבאה שוב הבהיר נוי כי הכיוון הוא אחד - עלייה לליגת העל. זאת למרות שמכבי פתח תקווה ובני סכנין ירדו מליגת העל והן ככל הנראה יעמידו תקציבים גבוהים בעונה הבאה. "אנחנו נאבק על עלייה. תקציב גבוה הוא לא ערובה להצלחה. תראה את נס ציונה. הכי טוב להיות אנדרדוג. לא נהיה הקבוצה עם התקציב הכי נמוך בליגה. נעשה את כל מה שאפשר וננסה לעלות", הבהיר נוי.