הפועל נוף הגליל משחקת הערב בנס ציונה במשחק חוץ נגד בית"ר תל אביב/בת ים, מהקבוצות הפחות טובות העונה בלאומית. תל אביב/בת ים נמצאת במקום ה-13 בטבלה עם המאזן הבא: ניצחון אחד, שלושה הפסדים ושלוש תוצאות תיקו.

המאמן איתי מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן (צילומים: שרון צור)

נוף הגליל מגיעה למשחק בתנופה גדולה אחרי שני ניצחונות רצופים ועם אווירה טובה וחיובית. בקבוצה שואפים להשיג ניצחון שלישי ברציפות, שיקפיץ את הקבוצה לחלק העליון של הטבלה. המשבר שחוותה הקבוצה בתחילת העונה נראה היום כעבר רחוק ולפיכך, כולם מכוונים מטרה לשפר את המיקום בטבלה ולהתרחק מהתחתית.

מאמן הקבוצה איתי מרדכי צפוי לפתוח עם אותו הרכב שפתח בניצחון הביתי על הפועל רמת גן. מרדכי ככל הנראה ישחק גם עם אותה שיטה ששיחק נגד רמת גן: 2-3-5. כמובן שהכל נתון לשינויים ולהתאמות אחרות. 

יובל אבידור

יובל אבידור

שגיא מלול

ההרכב המושער למשחק היום הוא: שגיא מלול, אופק פישלר, ליעד אלמליח, אייל מלול, קובי מור, עודד אלקיים, ים כהן, פדרו פטארצי, רועי שוקרני, גיא דיין ויובל אבידור. 

החלוץ יובל אבידור נפצע נגד רמת גן והוחלף בדקה ה-39. הוא לא התאמן סדיר השבוע, אך נמצא לבסוף כשיר למשחק. זו בשורה טובה למאמן מרדכי, שכן חלוצו נכנס לאחרונה לכושר הבקעה מצוין.

גיא דיין

הקשר הבכיר גיא דיין, שהוביל את הקבוצה לניצחון על רמת גן והיה זה שעשה את ההבדל בין ניצחון לתוצאת תיקו, נמצא בכושר אישי טוב. אחרי שבישל שער ניצחון בקבוצה מצפים ממנו גם לכבוש שער ראשון העונה, שגם יהיה שער ניצחון.