ראשי הפועל נצרת עילית, המנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהן בשיתוף ראש העירייה רונן פלוט, נדרשים בימים אלה להרהר בשאלה אסטרטגית משמעותית: האם יש לחזק את הסגל בחלון העברות בינואר בעקבות מצבה המצוין של הקבוצה בצמרת הליגה הלאומית. במילים אחרות, האם יש לסמן את ליגת העל כמטרה בעונה הזו.

גיל ברעם ורועי כהן (צילום: שרון צור)

חלון העברות יפתח בעוד חודש וחצי, אך כבר עכשיו בתקופת הפגרה, סוגיית המטרה בעונה הזו עשויה להשתנות. לכולם ב'גרין' ברור - בלי התאמות וחיזוק הסגל לא יהיה ניתן להתמודד על עלייה לליגת העל.

הסיבה שהזמן מתחיל לדחוק הוא שעל מנת לחזק את הסגל או לעשות התאמות בתפקידים מסוימים יש כבר עכשיו להערך לכך הן מבחינת מציאת השחקנים המתאימים והן מבחינה תקציבית.

"עשינו פתיחת עונה חלומית. למרות הרחקות ופציעות בכמות לא שגרתית, הקבוצה מגלה אופי, מחויבות והשקעה מטורפת", אמר המנכ"ל גיל ברעם, "נעשית פה עבודה פנטסטית של רועי ירון ושאר הצוות המקצועי, שידעו להביא את כל השחקנים של הסגל למאה אחוז מחויבות. מקווה שהשחקנים ימשיכו להאמין ולשמור על הצמרת. לראייה הקהל הנפלא שהגיע עד לרמלה ודחף את הקבוצה".

המנהל המקצועי רועי כהן הוסיף: "התחושות עכשיו, שבאות בעיקר מהשחקנים שמציגים אופי, גורמות לנו להבין שהעונה יכול לקרות דבר טוב".

אוהד רבינוביץ (צילום: שרון צור)

הפועל נצרת עילית ניצחה כידוע בשישי (9.11) את הפועל מרמורק בתוצאה 1:2. מי רץ הכי הרבה בניצחון הזה? הקשר האחורי אוהד רבינוביץ הוא השחקן שרץ הכי הרבה - 12.4 קילומטרים. אחריו איתן וולבלום, שרץ 12.3 קילומטרים. במקום השלישי הברזילאי פדרו שרץ 11.6 קילומטרים.

ביום שלישי תצא הקבוצה למנוחה של ארבעה ימים. בשבוע הבא תקיים הקבוצה שני משחקי אימון. ביום שני נגד מכבי חיפה של המאמן אלי גוטמן, מפגש פיקנטי עבור מאמן נצרת עילית ירון הוכנבוים, שכן בתחילת דרכו כמאמן גוטמן דחף אותו, כיוון ועזר לו. בכרמל כונה הוכנבוים במשך שנים 'גוטמן הקטן'.

ביום שישי הבא תקיים הקבוצה משחק אימון נגד הפועל חיפה.