ביום רביעי הקרוב בשעה 20:00 תירשם היסטוריה בתולדות הכדורגל בעפולה - לראשונה קבוצת וותיקים תפתח את פעילותה. זאת הודות ליוזמתו של כדורגלן העבר אלירן כהן ואחיו חבר מועצת העיר איתי כהן.

כפרי אזולאי. יאמן וישחק (צילום: אלבום פרטי) המפגש ייתקיים באצטדיון גבעת המורה בהשתתפות ראש העיר אבי אלקבץ, מנכ"ל 'שחקים' דניאל בן, מנהל אגף הספורט שלומי אלבז ומנהל הליגה אבי פרץ.

בהודעה ששלח מנהל הקבוצה אלירן כהן לשחקנים הוא כתב: "נא להגיע מוכנים ומחוייבים לכבד ולעשות את הדבר שאנחנו הכי אוהבים לעשות. חשוב לציין שהקבוצה הזו בנויה ומבוססת על התנדבות נטו מצד כולנו".

גולן מלול (צילום ארכיון: ראובן שוורץ)

מי שיאמן את קבוצת הוותיקים הוא כדורגלן העבר כפרי אזולאי, מגדולי הכדורגלנים של העיר, שגם ישחק. גם אחיו הבלם לשעבר עמי אזולאי בסגל. מי יעמוד בשער? ובכן בימים האחרונים נסגר כי השוער האגדי גולן מלול יעמוד בשער.

המאמן כפרי אזולאי אמר לקראת האימון הראשון: "ישנה התרגשות וציפייה בקרב הרבה כדורגלני עבר, המון רוצים להצטרף. מאמין שאפשר להתחיל כאן מסורת ארוכת שנים. הגיע הזמן שגם לעפולה תהיה קבוצת וותיקים. אמרו כבר חכמים ממני שמי שלא זוכר את העבר שלו אין לו עתיד. נכון שזה בקונטציות אחרות, אבל אני חושב שגם כאן ראוי ששחקנים שנתנו כל כך הרבה לעיר הזו, ימצאו את הדרך להיות פעילים וליהנות גם אחרי פרישה. מה גם שזה יוצר עניין בעיר והרבה שואלים. אני בטוח שאם נגיע לליגות הגבוהות של הוותיקים בארץ נראה גם כמות יפה של אוהדים ביציע".

אלירן כהן. יוזם הפרויקט (צילום: שרון צור)

עוד ציין אזולאי שהפרויקט ההיסטורי הזה לא היה קורה בלי תמיכת עיריית עפולה ורשת המת"נסים 'שחקים'. "צריך להגיד תודה מיוחדת לאלירן כהן שהרים כמעט לבד את כל הסיפור הזה מאהבה נטו לכדור", אמר אזולאי.