הפועל בני זלפה ניצחה היום אחר הצהריים את מכבי טמרה בתוצאה 0:2 במסגרת השלבים המוקדמים של גביע המדינה. זלפה בהדרכת המאמן מוריס אוזן היתה עדיפה העל יריבתה המודרכת על ידי המאמן ברוך סער, שחזר לאמן אחרי הפסקה של מספר שנים. כבשו לזכות בני זלפה: מייזר זועבי וחמאדה ג'ברין.

מוריס אוזן (צילום: שרון צור)

מאמן בני זלפה אוזן פתח בהרכב הבא: מוחמד חמזה, טרס שולקובסקי, דראושה מנאר, רון אזריאל, עדאוי מחאמיד, עומר גרה, איציק דנן, סעיד דיאב, אסלאם מוסא, מייזר זועבי וחמאדה ג'ברין. יש לציין כי אוזן משחק בשיטה 3-3-4.  

מצטיין המשחק היה הקשר הבית שאני של הקבוצה איציק דנן, שבישל את שני השערים. "איציק היה דומיננטי במשחק", החמיא לו מאמנו אוזן, "אין לו עוצמות יוצאות דופן, אבל הוא עובד בלי הפסקה. הוא כמו כספית – רץ ימינה, שמאלה, אחורה וקדימה בלי הפסקה. הוא לא שחקן של ליגה א'. הוא בשקט יכול לשחק כבר עכשיו בליגה הלאומית. יש לו המון איכויות. הוא בא אלי כדי שאקדם אותו. הוא יקבל ממני הרבה אקסטרות העונה".

איציק דנן (צילום: שרון צור)

על המשחק עצמו אמר אוזן: "היינו טובים יותר והיינו שווים ניצחון אפילו בתוצאה גבוהה מ-0:2. זה היה המשחק הראשון שלא ספגנו מתחילת ההכנה".

בקבוצה משחקים שלושה בית שאנים – הקשרים איציק דנן ומוטי אוחיון והמגן השמאלי רון אזריאל. אוחיון שעדיין לא בכושר שותף במשחק 20 דקות.

בשישי הבא יתקיים המחזור הראשון בליגה א' צפון. בני זלפה תארח את ערערה במגרש בגוש יעל-בתענך, שיהיה העונה מגרשה הביתי של הקבוצה. בזלפה אין מגרש.