הנהלת עפולה החדשה תתכנס הערב בשעה 19:30 בחדר הישיבות באצטדיון לישיבה ראשונה בה ידונו על מטרות הקבוצה, חלוקת התפקידים, החובות ובקשות של שחקנים לקבל שחרור.

יוסי כהן. המנכ"ל המיועד (צילום: שרון צור)

ההנהלה החדשה תידרש בישיבתה הראשונה לענות על השאלה: לאן פני הקבוצה העונה? כלומר האם לפנות לעונה פיננסית או לאור חולשתה של הליגה הלאומית לנסות להתמודד על עלייה לליגת העל. עפולה היא קבוצה איכותית שנמצאת רק שש נקודות מהמקום שממנו עולים ליגה.

היו"ר עמיר נוי, שחזר מחופשה, ינהל את הישיבה. על הפרק גם חלוקת תפקידים. כמי שמסתמן יוסי כהן ימונה למנכ"ל, מיכה סילקו ימונה ליועץ אסטרטגי והאיש המקשר בין הקבוצה לראש העיר אבי אלקבץ בכל העניינים המקצועיים, פרדי חייט יהיה אמון על הצד המקצועי של הקבוצה הבוגרת – יועץ או מנהל מקצועי, יאיר גיסר ימונה, כך מסתמך, לדובר המועדון. טרם ידוע איזה תפקיד יקבל בני הייק.

בתוך כך, הקשר אדריאן רוצ'ט והחלוץ עידן דוד פנו למנכ"ל המיועד יוסי כהן וביקשו ממנו להשתחרר. השניים מחזיקים בהצעות מקבוצות מהליגה הלאומית  

מחר תארח עפולה במסגרת שמינית גמר גביע המדינה את מ.ס אשדוד מליגת העל. הכניסה למשחק בחינם. במחצית המשחק תקיים ההנהלה דו קרב בעיטות מחצי מגרש בקרב האוהדים.