לאחר שהחלוץ שחר הירש החליט לבסוף לחתום בהפועל תל אביב הוחלט בהפועל עפולה להחתים את החלוץ העפולאי בן ה-30 מתן נחמני, שבשלוש וחצי השנים האחרונות שיחק בעירוני קרית אתא מליגה א' צפון.

מתן נחמני במדי עפולה לפני שלוש וחצי שנים (צילום: שרון צור)

באימוני הטרום-עונה נבחן נחמני בקבוצה, אך המאמן דאז אופיר חיים החליט לא להחתימו מאחר ולדעתו הוא לא היה מספיק מתאים עבורו. חצי עונה חלפה ונוצר חלון הזדמנויות לנחמני לחזור והוא עשה זאת בשמחה.

"אני שמח ומתרגש לחזור. היום בבוקר קיבלתי טלפון מיוסי כהן ומאותו רגע לא היה לי ספק שאני הולך לחזור", אמר הערב נחמני לאתר 'מיינט העמק', "זה רגע מרגש עבורי. אני לא יכול לחכות לרגע שבו אני עולה שוב על המגרש. ללא ספק התגעגעתי. התגעגעתי לחדר ההלבשה, שתמיד היה הבסיס להצלחות של הקבוצה ובמיוחד התגעגעתי למשה ברזני".

ההחלטה להחזיר את נחמני - החלטה מקצועית של ההנהלה שהוביל המנכ"ל יוסי כהן  - היא מההחלטות הטובות ביותר שקיבלה ההנהלה החדשה מאז לקחה פיקוד על ניהול הקבוצה. נחמני הוא אחד הכישרונות הטובים שצמחו בעפולה בעשור האחרון. הוא מהדור של יובל שאוט ואם למועדון היה יותר סבלנות איתו ומצד שני אם הוא היה גם יותר סבלני, הוא לא היה עוזב אף פעם.

נחמני פרץ לתודעה בעפולה בקבוצת הנוער שהקים שרון יונה לפני יותר מעשר שנים. האחרון למעשה היה זה שגילה אותו והפך אותו לחלוץ מוביל בנוער ואחר כך בקבוצה הבוגרת.

נחמני יצטרך להלחם על דקות המשחק שלו. זה לא יהיה לו פשוט כי יש הבדלים מקצועיים גדולים בין הליגה הלאומית לליגה א'. ובכל זאת, ההנהלה העניקה לו אשראי מחודש ועכשיו חובת ההוכחה עליו.