בתום עונת 2015/2016 סיים החלוץ עידן גולן מרמת ישי גיל נוער. את העונה האחרונה שלו כשחקן נוער בהפועל חיפה סיים עם שמונה שערים. לאחר מכן עלה לבוגרים של הפועל חיפה ובשורותיה כבש שער אחד בשלוש עונות.

עידן גולן (צילום שרון צור)

בעונה שעברה עבר לליגה הלאומית להפועל רמת גן. את העונה סיים בלי שער אחד. הוא היה קצת פצוע, פעם פתח בהרכב ובמשחקים אחרים נכנס כמחליף. השורה התחתונה - גולן, שחקן צעיר ומוכשר, אחרי ארבע עונות כשחקן בוגרים עדיין לא מימש את הפוטנציאל הטמון בו.

העונה הגיע גולן להפועל נוף הגליל, מועדון הידוע כחממה לשחקנים צעירים. מקום בו בוגרי מחלקות נוער הגיעו כילדים ותוך כדי תנועה ב'גרין' הפכו לשחקנים בוגרים, שחלקם הגדול התקדם הלאה לליגת העל.

האג'נדה של המועדון תמיד היתה לתת במה לשחקנים צעירים עם פוטנציאל. גולן מגיע למקום בו המנכ"ל גיל ברעם והמנהל המקצועי רועי כהן רואים בעין שווה את קידומם של שחקנים צעירים. לכן גולן רק צריך לקחת את ההזדמנות שיקבל בשתי ידיים ולהוכיח את עצמו.

הערב בשעה 19:00 תשחק הפועל נוף הגליל באצטדיון בקרית שמונה נגד הפועל כפר קאסם, העולה החדשה מליגה א'. המאמן איתי מרדכי יפתח בהרכב זהה לזה שפתח במשחק ביום חמישי שעבר נגד מכבי פתח תקווה – שגיא מלול, אופק פישלר, ליעד אלמליח, קובי מור, מחמוד ג'אבר, ים כהן, פדרו פטארצי, רועי שוקרני, גיא דיין, תומר סויסה ויובל אבידור.

מרדכי ימשיך במערך של 3-3-4, שהוכיח את עצמו מצוין במחצית הראשונה של המשחק נגד מכבי פתח תקוה.