ציון דרך מרגש למועדון הפועל נוף הגליל נרשם השבוע, כשבהרכב קבוצת מכבי נתניה מליגת העל שיחקו יחד שני בוגרי מחלקת הנוער – המגן שמאלי בן תורג'מן והבלם דולב אזולאי. השניים שיחקו נגד הפועל תל אביב בבלומפילד המחודש והציגו יכולת טובה. המשחק הסתיים בתוצאת תיקו 0:0.

בן תורג'מן השבוע נגד הפועל תל אביב (צילום: עוז מועלם)

תורג'מן כבר נמצא הרבה שנים בליגת העל ויש לו גם אליפויות עם הפועל באר שבע. אזולאי פתח את עונתו השנייה בליגת העל, לאחר שבעונה שעברה נמכר מנוף הגליל לנציגת עיר היהלומים.

"האמת שעד לא מזמן לא ידעתי שדולב גדל בנוף הגליל", אמר תורג'מן בשיחה עם אתר 'מיינט העמק', "הוא ילד טוב, שעובד קשה. מהרגע הראשון התחברנו. שמחתי לשמוע שגם הוא גדל במועדון בנצרת עילית היום נוף הגליל".

דולב אזולאי השבוע נגד הפועל תל אביב (צילום: עוז מועלם)

על הפרט הסמלי והמרגש ששני בוגרי המועדון שיחקו יחד בהרכב בקבוצה בליגת העל אמר תורג'מן: "אני לא זוכר שזה קרה אי פעם בעבר. ואם כן, אז מזמן מאוד. זו גאווה בשבילנו לייצג את המועדון בליגת העל. אנחנו רואים את עצמנו דוגמא לילדים ולנוער שמשחקים היום בנוף הגליל. אנחנו מרגישים שליחים של המועדון בפרט והעיר בכלל. זו גאווה גדולה".

על העונה הנוכחית הוסיף: "אנחנו עובדים קשה במטרה להמשיך ולהתקדם".

מנכ"ל נוף הגליל גיל ברעם (צילום: שרון צור)

מי שבוודאי הרגיש גאווה גדולה לראות את תורג'מן ואזולאי משחקים יחד בהרכב נתניה הוא מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם, האיש שחתום על קידום השניים. ברעם התעקש לתת להם דקות משחק עוד כשהיו שחקני נוער ואחר כך דחף אותם לליגת העל. השניים חייבים לו את הפריצה שלהם, אבל גם הם גילו אופי ומקצוענות ולקחו את ההזדמנות והדחיפה שקיבלו בשתי ידיים.