הפועל נצרת עילית רוצה לחזור היום, שישי, נגד נס ציונה למסלול הניצחונות, אחרי שבשני המחזורים הקודמים השיגה שתי תוצאות תיקו נגד הפועל עכו ונגד הפועל כפר סבא. 

גל קעטבי (צילום: שרון צור)

המאמן ירון הוכנבוים מגיע למשחק ללא אופציה לבצע חילוף התקפי, שכן החלוץ המוכשר יהונתן לוי פצוע ולא יכלל בסגל. לוי נפצע במהלך החימום נגד הפועל כפר סבא ביום שני. מבחינת הקבוצה זו מכה מקצועית משמעותית, שכן לוי הוא חלוץ שיכול לשחק גם במרכז ההתקפה וגם בכנף והוא המהיר מבין החלוצים בקבוצה. לוי שונה בסגנון המשחק שלו מגל קעטבי וחוליו סזאר.

אחמד קסום (צילום: שרון צור)

במקומו של לוי יפתח בהרכב החלוץ המוכשר גל קעטבי, שהוכנבוים משוכנע כי יעזור לקבוצה להשיג ניצחון. קעטבי רעב להצליח, נחוש ובעל מוטיבציה גבוהה לעזור לקבוצה במסע שלה. ההרכב שיפתח נגד נס ציונה זהה לזה שפתח נגד כפר סבא למעט השינוי בהתקפה - קעטבי במקומו של לוי.

נצרת עילית כאמור רוצה להשיג שלוש נקודות, אך זה לא צפוי להיות פשוט. שכן נס ציונה היא מהקבוצות הטובות העונה בליגה.

יהונתן לוי (צילום: שרון צור)

"נס ציונה זה עוד משחק ליגה שבו אנו רוצים להתקדם כקבוצה ולהמשיך ליהנות ממה שאנחנו עושים ומהדרך שאנחנו סוללים", אמר המנהל המקצועי רועי כהן, "ירון הכין את השחקנים בצורה טובה כמו בכל שבוע, ככה שאני מאמין שנעלה למשחק נחושים וממוקדי מטרה על מנת שנוכל לחזור עם מלוא 3 הנקודות".

ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)

המגן הימני אחמד קסום אמר היום בראיון מיוחד לעיתון 'ידיעות העמק' כי הוא מעדיף לשחק בשיטה עם שלושה בלמים, מאחר וככה היכולות ההתקפיות שלו באות יותר טוב לידי ביטוי. כזכור, זו היתה השיטה בה שיחק הוכנבוים כל העונה שעברה, אך העונה הוא דבק יותר בשיטה עם שני בלמים.