בלם הפועל עפולה גיזי דורבור כבש אתמול, חמישי, במשחק נגד בני לוד את שערו הראשון בעפולה בפרט ובישראל בכלל. עבור דורבור, שעובר עונה קשה מאוד שכן מעמדו כשחקן הרכב קבוע נפגע, התרגש מאוד. עפולה ניצחה בתוצאה 2:4 ועלתה לשלב שמינית גמר גביע המדינה.

גיזי דורבור (צילום: שרון צור)

דורבור הגיע לארץ בתחילת עונת 2009/2010 מליבריה בהמלצת המאמן ברוך סער ודרך סוכנו עו"ד שחר גרינבררג. בשש העונות האחרונות הוא שחקן הפועל עפולה, מעוז ההגנה ואחד השחקנים הגדולים ששיחקו בה. דורבור הוא היום אזרח ישראלי.

"הייתי שמח מאוד מכיבוש השער וגם עצוב כי אני תמיד רוצה לעשות יותר עבור העיר שלי ועבור הפועל עפולה", אמר דורבור לאתר 'מיינט העמק', "שער אחד זה לא מספיק אחרי כל השנים שלי בעפולה. מבחינתי פתחתי דף חדש במטרה להבקיע עוד שערים בסיוע החברים שלי לקבוצה. אני רוצה להקדיש את השער הזה לשני האנשים היקרים לי מכל תומר רחמים ומשה ברזני".

על התקופה הקשה שהוא עובר העונה כשהוא כבר לא שחקן הרכב קבוע אמר דורבור: "תומר רחמים מעודד אותי כל הזמן. הוא רוצה שיהיו לי חיים טובים בישראל. הוא עוזר לי בהרבה מובנים וצר לי שאני לא יכול לעזור לו בחזרה. אני תמיד מתפלל לאלוהים שאוכל לעזור לו".