מלכת היופי של ישראל ניקול רזניקוב מעפולה חוותה מקרה לא נעים, כאשר נאלצה להתפנות לבית החולים לאחר שפלפל חריף גרם לה לכוויות צורבות בידה הימנית.

ידה הימנית של ניקול רזניקוב (צילום: אלבום פרטי)

רזניקוב חובבת חריף ובסך הכל ניסתה להוסיף מעט פיקנטיות לסלט הירקות שהכינה. לרגע היא לא העלתה בדעתה שזה ייסתם עם יד חבושה וכאב רב.

"הכנתי לעצמי סלט ירקות והוספתי כהרגלי פלפל ירוק חריף. לפתע היד התחילה לצרוב. הרגשתי שהיא נשרפת, אבל הנחת לזה. חשבתי שזה יעבור מאליו", תיארה, "שטפתי את הידיים כדי להקל על הצריבה, אבל זה לא עזר. לאחר כמה שעות היד החלה להתנפח בצורה מבהילה. זה צרב מאוד. הרגשתי כאילו היד שלי עולה באש. כל הניסוינות שלי להקל על הכאב, כולל שימוש בכל המוצרים שהיו לי במקפיא לא הועילו".

מלכת היופי התפנתה למרכז הרפואי 'טרם', שם העניקו לה טיפול רפואי שכלל סטרואידים, על מנת למנוע תגובה אלרגית, ומשככי כאבים. כמו כן חבשו את ידה הפגועה. לדבריה הרופאים העריכו את הכוויה בדרגה שנעה בין 1 ל-2.

ניקול רזניקוב (צילום שרון צור)

"עברתי את הלילה הכי מזעזע שהיה לי בחיים", אמרה, "בשנים האחרונות אני די מחבבת חריף ומוסיפה פלפל חריף כמעט בכל מאכל, אך לא עלה בדעתי אף פעם שאני צריכה לשים כפפה". 

לחובבי הפלפל החריף היא ממליצה כיצד לנהוג: "אני ממליצה באמת מכל הלב קודם כל לא להתעסק עם הפלפל כשהוא חתוך. לשטוף אותו רק שהוא שלם ועם כפפות כי אין לדעת מתי ניפול על הפלפל הקטלני. זה כאב לי ברמה שקשה לתאר. זה באמת היה נורא".

ומה לגבי העבודה?, רזניקוב אומרת שעם כל הכבוד לזן הקטלני של הפלפל הירוק הוא עדיין לא גרם לה לוותר על ימי צילום. "עם כל הכבוד לפלפל יש לי עבודה ומחויבות. אני ברגע זה ביום צילומים למרות שהיד שלי נראית כמו היד של מיקי מאוס", התלוצצה רזניקוב