חיים אזולאי ז"ל (צילום: ישראל פרץ)

היו"ר המיתולוגי של קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית חיים אזולאי הלך הבוקר לעולמו. בחודש יולי היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-77. לפני כמה חודשים העניק לו ראש העירייה רונן פלוט את אות יקיר העיר.

אזולאי היה איש ציבור פעיל מאוד, אהוב ומוכר בעיר, שבין היתר היה גם מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח נצרת עילית. היה ידוע גם כאחד האנשים המקורבים לראש העירייה לשעבר מנחם אריאב ז"ל.

"זה היה כבוד ענק להיות הבן שלו. אני מסתובב בעיר בראש מורם כי אני הבן של חיים אזולאי", אמר בנו איתן בקול חנוק מבכי.

נכדו של אזולאי ז"ל, דולב בנו של איתן, משחק היום בהפועל נצרת עילית.

מקבל אות יקיר העיר (צילום: ישראל פרץ)

ראש העירייה רונן פלוט ספד לו הבוקר: "חיים אזולאי היה מותיקי העיר נצרת עילית וממייסדיה. יש לו זכויות רבות בתקופות משמעותיות ובציוני דרך בחייה של העיר בתקופת כהונתו של ראש העיר המנוח מנחם אריאב, אשר ראה בו חבר ושותף בכיר לניהול העיר ובתוך כך הפקיד בידיו את ניהול מועדון הכדורגל והקמת החברה הכלכלית בתקופה בה כיהנתי בתפקיד מ"מ ראש העיר והחלטנו על הקמת השוק העירוני.

"לפני חצי שנה, בחנוכה האחרון, הענקתי לחיים אזולאי את אות יקיר העיר. היה לי חשוב להעניק לו את הכבוד שמגיע לו עוד בחייו כשהוא מוקף בבני משפחתו ואהוביו. יהי זכרו ברוך".

"חיים היה לי כאב וכחבר לאורך שנים רבות. תמיד ידע לומר את המילה הנכונה מתוך דאגה אמיתית", ספד לו חברו הצלם ישראל פרץ בפוסט שכתב הבוקר, "לא רבים היו האנשים שחיים נתן להם להיכנס לליבו אבל מי שהצליח מצא חבר לחיים. חיים היה אחד ממייסדי העיר ולאורך שנים עמד בראש קבוצת הכדורגל המקומית ואף הביא אותה להישגים גדולים".

יו"ר קבוצת הכדורגל (צילום: ישראל פרץ)

עוד ספד לו פרץ: "חיים הקים וניהל את החברה לפיתוח ובראשותו הצליח לחולל שינוי בקהילה בעיקר משום שבתקופתו הוקם השוק העירוני וכמובן קאנטרי ספא עילית.  בשנים האחורנות חלה חיים וחסה בבית סיעודי. משפחתו הנפלאה - איתן, דדי, אפרת ובועז לא משו ממנו ועקבו בדאגה על אביהם האהוב".

הלוויה תתקיים ביום ראשון (6.5) בשעה 14:00 בבית העלמין הישן בנצרת עילית.