צילום: shutterstock המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) הגישה השבוע כתב אישום נגד אהרון נאתכו (33), בלש מתחנת טבריה, תושב כפר כמא הצ'רקסי שנמצא בין כפר תבור ליבניאל. השוטר מואשם בהטרדה מינית, במעשי סדום ובסחיטה באיומים.

בלי עין הרע: בגיל 68 לשלמה וז'קלין יש 18 ילדים
מהכיס שלכם: 21 מיליון שקל בשנה לפנסיות
תביעה: העירייה לקחה את כספי הביטוח שלי

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה, יצר נתאכו קשר עם קטינים באמצעות הווטסאפ והסקייפ והציע להם הצעות בעלות אופי מיני, תוך שהוא מתאר בפניהם תיאורים של מעשים מיניים אותם הוא חפץ לקיים עמם.

בכתב האישום נכתב, בין היתר: "הנאשם אף נפגש עם אחת הקטינות שאיתה התכתב ובמהלך הפגישה קיים איתה מגע מיני, אף שהיה מודע לגילה הצעיר של הנערה.

"בשיחה אחרת עם קטין נוסף הציג הנאשם את עצמו כ'אקטיבי', כלשונו, והחל לשאול את הקטין שאלות בדבר ניסיונו המיני ולפרט בפניו את העדפותיו בכל הנוגע לתנוחות מיניות. בשיחה אחרת בין הנאשם לקטין ביקש הראשון כי הקטין יישלח לו תמונה של אבריו המוצנעים.

"בהזדמנות אחרת יצר הנאשם קשר עם קטינה אחרת והשניים החלו להתכתב במהלך הקיץ האחרון. באחת ההזדמנויות אסף הנאשם את הקטינה מביתה והשניים נסעו לעבר מגרש חנייה נטוש ושם קיים איתה מגע מיני. לאור התנגדותה הוא חדל ממעשיו".

בהמשך כתב האישום מתוארת מסכת נוספת של מעשים שאותם ניסה נתאכו, לכאורה, לבצע בקטינים, תוך שהוא משתמש בתיאורים ובביטוים בוטים.

באחד המקרים, על פי כתב האישום, התכתב עם אחת המתלוננות וניסה לשדל אותה להיעתר לבקשותיו, תוך שהוא מבטיח לה: "את תתרגלי ותיהני". המתלוננת השיבה שאינה רוצה בכך וכי אינה מעוניינת בפגישות עמו, תוך שהיא מדגישה: "אני חושבת שהייתי מספיק ברורה שאמרתי לך שאני מפסיקה עם זה". הנאשם המשיך להפציר במתלוננת כי תיעתר לפגישה עמו, אולם היא עמדה בסירובה.

יש לציין שבמקביל להגשת כתב האישום, הוגשה לבית המשפט בקשה להורות על מעצרו של הנאשם, שנמצא במעצר מהשבוע שעבר, עד תום ההליכים נגדו.
פרקליטו של נאתכו, עו"ד אחמד מאסלחה: "אמנם קראתי את כתב האישום, אך חומר הראיות טרם הגיע לידיי, לכן איני יכול להתייחס לתוכנו. באופן כללי, מרשי מכחיש את כל ההאשמות שהועלו נגדו ואני מעריך בזהירות כי בסופו של ההליך יתברר כי ההר הוליד עכבר".