צילום: shutterstock תושבת טבריה בת 52 נעצרה בשבוע שעבר בחשד שקיימה יחסי מין בתשלום עם מספר נערים תושבי האזור בני 13-16. במשטרת טבריה חושדים כי נערים נוספים קיימו יחסים עם האשה וממשיכים בחקירה. החשודה אינה מוכרת למשטרה ולפי בדיקה ראשונית בעירייה גם לא לרשויות הרווחה.

איפה הג'ובניקים: מתנדבים יטפלו בטנקים בצה"ל?
נצרת עילית: מי ניפץ שולחנות ב'מרכז רסקו'?
דיירת עמידר: נזילה חמורה בקיר גורמת לריח רע

החשודה הובאה לבית משפט השלום בטבריה, שם הוארך מעצרה למספר ימים. סניגורה, עו"ד שלומי טדרי, המייצג אותה מטעם הסנגוריה הציבורית אמר עם תום הדיון בהארכת מעצרה כי מדובר באישה נטולת עבר פלילי. "בשלב זה", הוסיף, "לא מדובר בפרשה רחבת היקף, כפי שהוצגה בתחילה, אלא במספר מקרים בודדים בהם הודתה החשודה וטענה שהמניע היה מצוקה כלכלית אליה נקלעה".ראש עיריית טבריה, יוסי בן דוד, אמר השבוע לאחר שנודע לו על המקרה כי בעירייה מתייחסים לעניין במלוא הרצינות וכי הוא הנחה את עובדי מערכת החינוך לסייע לנערים.

"הם הקורבן מבחינתי וההורים יקבלו את הליווי ואת המענה הדרוש על מנת למנוע הישנות של תופעה כזאת בעתיד", אמר. "זה קרה בטבריה ויכול לקרות בכל מקום אחר. מדובר בילדים, אבל בכל זאת היו שם ילדים שדיווחו על זה ויודעים להבחין בין טוב לרע. החשודה נעצרה והיא צריכה להיענש במלוא החומרה".
הורי תלמידים מבית הספר בו לומדים הנערים המעורבים בפרשה נשמעו השבוע מזועזעים. "זה נורא שקורה דבר כזה", אמרה אחת האימהות. "אי אפשר לדעת איזה זעזוע נפשי עברו הנערים, אבל גם ההורים צריכים לדעת מה מעשי ילדיהם. כל הורה אכפתי יכול לעלות על דבר כזה. למיטב הבנתי הרבה ילדים ידעו וחלקו את המידע. ככה גם המשטרה עלתה על הסיפור. אין ספק שגם להורים יש אחריות".