מועצת העיר אישרה בשבוע שעבר בישיבתה שלא מן המניין את העסקתו של מנכ"ל העירייה החדש אשכול שוקרון.חברי המועצה הצביעו פה אחד בעד הצעתו של ראש העיר למנות את שוקרון לתפקיד מנכ"ל העירייה ואישרו את תנאי העסקתו. קודם לכן, אישרה את העסקתו של המנכ"ל החדש גם וועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים שבה היה שותף גם נציג שר הפנים.


מחכים לכם בעמוד של "ידיעות העמק" בפייסבוק

שוקרון בן קריית שמונה שירת שנים רבות בצה"ל ובין השאר היה מח"ט חטיבת הגולן וסיים את שירותו הצבאי בדרגת אלוף משנה.הוא בעל תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני במינהל עסקים. שוקרון הינו בן למשפחה שורשית ומוכרת היטב בקריית שמונה. בתקופה האחרונה עד לבחירות לרשויות המקומיות, הוא ניהל את מטה הבחירות של ראש העיר, ניסים מלכה.המנכ"ל הנכנס הודה לראש העיר, לחברי וועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים ולחברי מועצת העיר על האמון שנתנו בו וציין כי העיר יקרה לו והוא מבקש להיות שותף בשיפור השירות לתושב ובהצעדת העיר קדימה. המנכ"ל הנכנס הודה למנכ"ל היוצא אלי כהן על החפיפה היסודית שהם ערכו ואיחל לו הצלחה ושיתוף פעולה בתפקיד הבא.

מלכה ברך את המנכ"ל הנכנס אותו הוא מכיר שנים ארוכות ואיחל לו הצלחה בתפקידו כמנכ"ל כפי שהצליח בתפקידיו הצבאיים. ראש העיר גם הודה למנכ"ל היוצא אלי כהן על עבודה טובה, מקצועית ומשותפת בחמש השנים האחרונות. ראש העיר הוסיף כי הוא שמח שבראש מכללת תל חי יעמוד המנכ"ל היוצא ובכוונתו לקדם את הפיכתה של המכללה לאוניברסיטה בגליל.