צילום: shutterstock תלמיד מטבריה דרס בבוקר יום חמישי לפני כשבוע וחצי כשהיה בדרכו ללימודים בבית הספר 'אורט במעלה'. ביום רביעי שעבר אותרה הנהגת, בשנות ה־40 לחייה, על ידי המשטרה, נחקרה ושוחררה. במשטרה בודקים אפשרות שלא קלטה שפגעה בנער, ולכן המשיכה לנסוע.

מחכים לכם בעמוד של "ידיעות העמק" בפייסבוק

"בסביבות השעה שבע בבוקר הבן שלי היה בדרכו לבית הספר", מספרת אמו, "כשהגיע למעבר החצייה הסמוך לבית הספר 'הר נוף' ורצה לחצות את הכביש, שם נמצאת הכניסה לחטיבת הביניים שלו, הוא ראה נהגת במכונית לבנה שעצרה לפני מעבר החצייה. הוא הוריד רגל אחת אל הכביש במטרה להתחיל לחצות אותו, אלא שאז הנהגת התחילה בנסיעה, עלתה על רגלו והמשיכה לנסוע".חבריו, שהבחינו בנעשה, צעקו לנהגת לעצור והיא אכן עצרה והביטה לאחור, אלא שאז, לפי עדותם, היא לחצה על דוושת הגז ונמלטה מהמקום.

האם: "בסביבות שמונה בבוקר קיבלתי טלפון מבית הספר ונאמר לי שבני היה מעורב בתאונת דרכים ומצבו טוב. אני אפילו לא מצליחה לזכור את הדקות שעברו עד שהגעתי לבית הספר וראיתי את הרגל שלו. היא הייתה נפוחה מאוד".

הנער אושפז במרכז הרפואי פוריה ושוחרר בתחילת השבוע, לאחר שבקרסולו אובחן שבר מורכב ורגלו גובסה. האם מתלוננת על כך שהמקום מהווה בבקרים 'צוואר בקבוק', מאחר שהורים עוצרים ומורידים את ילדיהם, ושדה הראייה נחסם.

יו"ר ועד ההורים העירוני, יוסי מזרחי: "התרענו עשרות פעמים, שכן לא פעם קרה שנהגים לא ראו ילדים שמפלסים לעצמם דרך בין המכוניות. אנחנו נמשיך ללחוץ על הגורמים המתאימים כדי שהעניין הזה יוסדר".

מעיריית טבריה נמסר שראש העירייה, יוסי בן דוד, ביקר במקום כשבוע לפני התאונה והנחה את אגף החינוך למצוא פתרונות.

במשטרת טבריה אישרו את הפרטים.