צילום: shutterstock בית הספר רננים בקרית שמונה הוא אחד משלושה בתי ספר במחוז הצפון שנבחרו לקבלת פרס החינוך המחוזי על היותו בית ספר מוביל חינוכי, ערכי ועל תהליכים אותם מוביל בית הספר עם תלמידיו, הוריו והצוות המסור של בית הספר.

מחכים לכם בעמוד של "ידיעות העמק" בפייסבוק

ראש העיר ניסים מלכה אמר מייד לאחר ההודעה על קבלת הפרס: "בית הספר רננים הוא בית ספר ראוי ואני גאה שמכל בתי הספר במחוז, בית הספר רננים הוא זה שנבחר לקבלת פרס החינוך".ועדת הפרס שכללה את יו"ר וועדת הפרס חיים גבאי, מפקחת המחוז רחל שחם וחברי וועדה נוספים שביקרו באמצע השבוע בבית הספר, ציינו בעקבות ביקורם בבית הספר כי: "ניכרת עשייה רבה בבית הספר, הרבה לב ונשמה מושקעים מהצוות של בית הספר לתלמידים ולמשפחות. ההורים ששיתפו אותנו בהרגשתם גרמו לנו להתרגשות רבה".

במהלך ביקור חברי ועדת הפרס בבית הספר רננים, סיפר להם ראש העיר, ניסים מלכה, על התהליך אותו עבר בית הספר מרגע בו נפגע מבנה בית הספר מטיל קטיושה במהלך מלחמת לבנון השנייה ועד להגיעו ליום זה. ראש העיר סיפר על התהליך הארוך שכלל את העברת בית הספר למבואות החרמון ובניית בית ספר חדש בסטנדרט גבוה ומותאם ומונגש לכל תלמיד ותלמיד.
.
ראש העיר ברך את מנהלת בית הספר אורנה קונקול על היותה "המנוע" של בית הספר ואת הצוות המסור והמקצועי של בית הספר. יצוין כי המועמדים לקבלת הפרס היו בתי ספר מכל הצפון של החינוך הממלכתי, הממלכתי דתי, חינוך מיוחד, יסודיים ותיכוניים.