צילום: shutterstock תושבת האזור הגישה לאחרונה תביעה לבית משפט השלום בנצרת, ובה היא דורשת מבן הזוג שלה לשעבר להשיב לה לאלתר את השעון של אביה עליו השלום, שנתנה לו במתנה בהיותם בקשר רומנטי.

האקס תובע: החזירי הכסף על ניתוח הגדלת החזה
שכן מצא תיבת תכשיטים שנזרקה בטעות לאשפה
מחכים לכם בעמוד של "ידיעות העמק" בפייסבוק

בכתב התביעה, שהוגש באמצעות עו"ד איציק כהן ממשרד ד. כהן, נטען כי התובעת והחבר ניהלו מערכת יחסים במשך שנה ושמונה חודשים. בזמן שהיו בני זוג נפטר אביה, ולאחר מספר חודשים חגג הגבר יום הולדת והבחורה העניקה לו את השעון היוקרתי של אביה מתוך מחווה של אהבה, ובהאמינה כי הקשר ביניהם רציני לאור שיחותיהם על נישואין. התובעת הייתה סבורה שהשעון, בעל ערך כספי וסנטימנטלי, יישאר קרוב אליה מאחר שהתגוררה עם בן זוגה באותה דירה.על פי כתב התביעה, לפני כחמישה חודשים, לאחר סכסוך קשה בין השניים, עזב החבר את הדירה המשותפת וחזר אל בית הוריו. הבחורה ניסתה לשפר את היחסים העכורים ביניהם, אך לשווא. בן זוגה הודיע כי הקשר ביניהם הסתיים, וגם התערבותם של בני משפחה וחברים שניסו ליישר את ההדורים עלתה בתוהו.

על פי כתב התביעה, משהבינה זאת התובעת היא פנתה אל הנתבע שיחזיר לה את השעון שנשאר לה כמזכרת מאביה, אולם הוא סירב בטענה כי השעון ניתן לו ממנה כמתנה ביודעין, ועל כן אין הוא מחויב להחזירו.

בתביעה נטען עוד כי לשעון המדובר יש ערך רגשי רב עבור התובעת מאחר שאביה היה אדם דל אמצעים ואת השעון, שעלותו עמדה על 4,370 שקל, קיבל ליום הולדתו ה־50 מבני המשפחה, שהשקיעו את מיטב כספם כדי לשמחו בתכשיט היוקרתי. בנוסף נטען כי האב בחר להוריש לבתו את השעון ברגעי חייו האחרונים, בעת שהיה מאושפז בבית החולים. לאור כל זאת התובעת מבקשת מבית המשפט להורות לנתבע להשיב לה מיד את השעון.

החבר מסר: "עוד לא קיבלתי את התביעה, אבל אני לא מתכוון להחזיר לה את השעון. אם הוא היה כל כך בעל ערך אז למה היא נתנה לי אותו? עכשיו זה עניין של עיקרון. אם תגיע אליי תביעה כזו אני אקח עורך דין".