בכביש 7626, סמוך לזרזיר שבאזור עמק יזרעאל, אירעה תאונת דרכים בה היו מעורבים שני כלי רכב. כביש 7626 הוא כביש אורך מקומי שמקשר את כביש 75 למועצה המקומית כעביה-טבאש-חג'אג'רה. הכביש חוצה את המועצה המקומית זרזיר לכל אורכה, ומהווה את רחובה הראשי.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

ממד"א נמסר כי חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי לעשרה פצועים בדרגות פציעה שונות בהם ילדה כבת 3 עם חבלת ראש וגבר כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית פונו במסוקים לבי"ח רמב"ם, צעיר כבן 18 במצב בינוני עם חבלות בראש וגפיים בניידת טיפול נמרץ לבי"ח רמב"ם. 7 פצועים במצב בינוני וקל פונו לבי"ח העמק.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חובש בכיר במד"א רון טוגר ופראמדיק מד''א ליאור מלכה סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים חזיתית קשה מאוד. 2 הרכבים היו במרכז הכביש עם פגיעות קשות בחלקם הקדמי כשהפצועים קשה הוצאו מהרכבים והושכבו על הכביש ע"י עוברי אורח והפצועים קל היו בתוך הרכבים. ערכנו בדיקות רפואיות ראשוניות לכלל הנפגעים על מנת להעריך את מצבם ודיווחנו למוקד על הצורך במסוקים לפינוי הפצועים הדחופים. ילדה כבת 3 וגבר כבן 30 שנפגעו באורח קשה בפלג גופם העליון הורדמו בשטח ופונו במסוקים לבי"ח רמב"ם, צעיר כבן 18 ואישה כבת 40 שנפגעו באורח בינוני ו- 6 פצועים קל פונו במצב בינוני וקל באמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א לבתי החולים רמב"ם והעמק".