מינהל החינוך בעיריית עפולה נפרד מחמישה אנשי חינוך שתרמו לעיר לאורך שנים ארוכות.

ראש העיר אבי אלקבץ עם המנהלים שפרשו | צילום: עיריית עפולה

בין הפורשים אלי ניסנהולץ, מנהל תיכון יהודה בארבע השנים האחרונות ואליעזר בויאר, מנהל חטיבת ביניים יהודה בשנתיים האחרונות, שמסיימים את תפקידם במקביל לבחירתה של רשת החינוך 'אורט ישראל' לניהול בית הספר השש־שנתי החל משנת הלימודים הקרובה.

מנהלת נוספת שעוזבת לאחר 22 שנים בבית הספר 'נועם מוריה' היא יוכי נחמני, שהחלה את דרכה כמורה בבית הספר ובשנים האחרונות שימשה כמנהלת. נחמני קידמה את בית הספר כ'בית חינוך' הן בתכנים והן בחזות, והקפידה על התמקצעות צוותי המורים לצד קידום ושיפור ההישגים הבית ספריים.

מנהל נוסף הוא שלומי פלס שניהל ב־18 השנים האחרונות את 'אולפנא צביה' במהלכן דאג לקידום הישגיים לימודיים, מדיניות דלת פתוחה כלפי צוות המורים והתלמידות, קליטת כיתות חינוך מיוחד ושילובן בבית הספר והטמעת המוטו 'יחד יחד כולם יחד'.

מנהלת נוספת שסיימה את תפקידה היא דקלה מן, מנהלת המתי"א (מרכז תמיכה יישובי/אזורי) שלפני כן ניהלה בית ספר לחינוך מיוחד, קידמה שיח מכיל, זמין וקשוב למנהלי בית הספר והגננות והטמיעה אקלים נינוח ומקצועי.

ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך הממלכתי־דתי, חביב פרץ, אמר: "אני רוצה להודות למנהלים הפורשים על שנים ארוכות של קידום חינוך ילדינו ולאחל הצלחה למנהלים החדשים שיבואו".