אמש (5/10), מוצאי שבת, בשעות הערב המוקדמות, התקבלה תלונה במוקד ה- 100 של משטרת ישראל אודות מוזיקה רועשת הבוקעת מהבריכה של היישוב גן נר שבמועצה האזורית הגלבוע.

צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי כוחות משטרה שהוזעקו למקום, הבחינו בקהל רב במקום. בבדיקה הוברר כי במקום מוכרים אלכוהול והכניסה לאירוע הינה בתשלום. לאחר גביית עדויות במקום, תיעוד המתרחש והפסקת האירוע שנערך ללא רישיון וללא כוחות רפואה ואבטחה ומבלי שניתנו דרישות רישוי ואבטחה שיבטיחו את שלומם וביטחונם של המבלים במקום.

עוד נמסר מהמשטרה כי  ה-DJ התבקש להתלוות לשוטרים, אך זה, על פי הודעת המשטרה, התנגד והחל לתקוף את השוטרים תוך שהוא נושך ופוצע שוטרים. התנגדותו האלימה של החשוד, צויין בהודעה, אילצה את השוטרים לעוצרו תוך שימוש בטייזר כדי לנטרלו.

על פי הודעת המשטרה, בחיפוש שבוצע על גופו של החשוד אותרו עשרות כדורים החשודים כסם מסוכן מסוג אקסטזי. החשוד נעצר, נלקח לבדיקה רפואית ובסיומה יובא היום (6/10) לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.

בנוסף לחשוד נעצר מארגן המסיבה, תושב עפולה ובחיפוש שבוצע ברכבו אותרו סמים מסוכנים בכמות שלא לצריכה עצמית, החשוד נחקר ויובא היום (6/10) לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בנצרת. כמו כן עוכבו לחקירה שני מחזיקי המקום.

"אנו פועלים בכל דרך על מנת להגביר את ביטחון הציבור ולהבטיח את שלומו בדגש למרחב הציבורי", נמסר מהמשטרה, "אירועים המוניים המתקיימים ללא אישור ופיקוח משטרת ישראל וגורמי חירום והצלה מוסמכים, מהווים סכנה ממשית למשתתפים".