תוכנית הדוקו-ריאליטי המצליחה 'גולסטאר' (משודרת בהוט), שייצרו ירון ליכטנשטיין ואליאב גולדפריד, חזרה לפני כחודש בעונה שישית בשם 'גולסטאר תאילנד' והפכה מהר מאוד להצלחה מטאורית.

חיים 'חמימו' שועי. משפטי מחץ שנונים (צילום: שרון צור)

עונת 'גולסטאר תאילנד', בה משתתפים בין היתר שייע פייגנבוים, אייל גולן, רז זהבי, ירון ברלד ואחרים, זוכה לאחוזי צפייה גבוהים במיוחד ושוברת את כל שיאי העונות הקודמות. מבחינת הצופים וקהל המעריצים של התכנית זו בהחלט העונה המצחיקה, המרגשת והמרתקת מכולן. סוד קסמה הוא הליהוק המדויק שמייצר כל הזמן רגעי שיא שגורמים לצופה לחוויה עם טעם של עוד.  

לבית שאן יש נציג בעונה הנוכחית - חיים 'חמימו' שועי, שללא ספק הפך לכוכב הבולט של 'גולסטאר-תאילנד'. המונולוגים, משפטי המחץ השנונים והשיחות עם אביו שועי עם הקריאה 'אחשלייי', כבשו את הצופים.

"אני לא מפסיק לקבל תגובות על התכנית. הצלחה גדולה", סיפר שועי על הצלחת 'גולסטאר תאילנד', "אתה לא מבין מה עושים לי המעריצים. איפה שאני לא נמצא, ברחוב, ליד הבית, בבילוי או באירוע מצטטים את המשפטים מהתכנית. אני מרגיש כאילו כל המדינה רואה את התכנית. יש לגולסטאר עוצמה אדירה. הסדרה הזו עשתה בום במדינה".

ערב עליית התוכנית היה שועי מסוקרן מאוד מאיך שערכו את הפרקים. היום, אחרי שכבר שודרו שמונה פרקים, הוא מרוצה מהתוצאה הסופית. "הצופים אוהבים את הצחוקים, את המשפטים והשטויות", אמר, "אני שמח שבעזרת התכנית הזו יוצא לי לשמח הרבה אנשים. שמע, אדם בא עצבני הביתה אחרי יום עבודה, רואה גולסטאר ומיד נרגע. זה הכוח של התכנית. אני מרוצה ממה שאני רואה. אני מוכן לעשות את גולסטאר עוד 15 פעם. זו תכנית בשבילי. זה מה שאני הכי אוהב לעשות".