ענאן שמשום מנכ"ל בני פאוזי שמשום חתם על הסכם הבנות עם חברת MOVIELAND המפעילה  בתי קולנוע בערים כרמיאל , חיפה ונתניה ועתידה להקים מתחם בתי קולנוע חדש באזור התעשייה של העיר עפולה לקראת שנת 2021.

צילום: רני לוריא

הסכם הבנות נחתם בין קבוצת שמשום לחברת MOVIELAND  להקמת מתחם בתי קולנוע חדשים באזור התעשייה עפולה בהשקעה של 30 מיליון שקל כאשר בתי הקולנוע יתפרשו על פני שטח של למעלה מ 2000 מ"ר.

 המתחם יכלול למעלה מ – 1,100 מקומות ישיבה ב - 10 אולמות קולנוע חדישים מתוכם שני אולמות UPGRADE. האולמות כוללים ישיבה על ספות מעוצבות ונוחות במיוחד וצמודים ללובי בו בר משקאות וכיבוד קל. בנוסף, האולמות מאובזרים ומעוצבים במיוחד לילדים עם חדר משחקים צמוד ומזנון גדול ומגוון במיוחד בעל מודל שירות ותמחור חדשני הכולל מילוי חוזר (Refill) לשתייה ומגוון רחב של מוצרים.

כל אולמות הקולנוע יאבזרו בציוד הקרנה וסאונד חדיש הכולל מקרני לייזר המבטיחים תמונה בהירה וחדה, במסכים גדולים, וכסאות נוחים במיוחד. בקולנוע יוצע מגוון רחב של תכנים מכל הסוגים מעבר לסרטים בניהם -  הרצאות, מפגשים קהילתיים,  gaming ו esports ועוד.  

באזור עפולה, נצרת והעמקים יש מחסור משמעותי במסכי קולנוע חדישים והמתחם החדש צפוי לתרום רבות להרחבת אפשרויות תרבות הבילוי והפנאי לכל תושבי האזור וליצירת מאות מקומות עבודה חדשים.  

צילום: רני לוריא

ענאן שמשום, מנכ"ל בני פאוזי שמשום מסר: "אנחנו שמחים להתרחב בשוק הנדל"ן ובפרט בתחום הקולנוע ובעיקר שמחים על חיבור למותג איכותי וצומח בתחום הקולנוע כמו MOVIELAND. החברה מרחיבה את תחום עיסוקיה בקטגוריות שונות וכעת נוכל להעניק חווית תרבות ובילוי לתושבי העיר עפולה כחלק מפיתוח והעצמת העיר". 

אפי ליפשיץ מנכ"ל MOVIELAND מסר: "אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם קבוצת שמשום ועל האפשרות להביא את הדור הבא של בתי הקולנוע לאזורים בהם החוויה חסרה. MOVIELAND תספק לקהל המקומי קולנוע מעוצב בסגנון החוגג את חוויית הצפייה המשותפת על המסך הגדול וכזה שיהיה חלק אמתי מחיי הקהילה באזור".