מתחם עופר (דודג') סנטר בנצרת עלית, מקבוצת קניוני עופר, פותח בימים אלו אזור קניות חדש, אשר בנייתו החלה לפני כשנה. האזור החדש משתרע על שטח של 1,400 מ"ר ויכלול שמונה חנויות חדשות המשלימות את מגוון ותמהיל החנויות במתחם, של הרשתות והמותגים המובילים.

מתחם עופר (דודג') סנטר (צילום: אסף לוי)

בין החנויות שיפתחו השבוע: חנות המעצבת גליתא עם סניף המשתרע על שטח של 120 מ"ר; קפה ביגה על שטח של  260 מ"ר;  תכשיטי סברובסקי על שטח של 85 מ"ר;  נטוורק – רשת אופנה אלגנטית איכותית ויוקרתית שתיפתח על שטח של  120 מ"ר;  נעלי פאפיה לילדים עם חנות המשתרעת על שטח של  60 מ"ר;

חנויות נוספות שיפתחו הן: ממתקי הידידות – מותג מוביל בארץ לממתקים מזרחיים ככנאפה ובקלוואה על שטח של 75 מ"ר; FRAME – רשת אופטיקה המייבאת מותגי יוקרה  כמו PRADA, GUCCI,BOSS,Roberto Cavalli , Jimmy choo  ועוד, עם חנות המשתרעת על שטח של 60 מ"ר; Duo - חנות אופנה הכוללת מותגי יוקרה כפייר קארדן, LEE,  napapijri, על שטח של כ- 200 מ"ר. 

מתחם הקניות הנוסף מתווסף לשטחי המתחם הקיים ששטחו הכולל יעמוד על כ-18,500 מ"ר מסחרי. כמו כן מתוכנן בעתיד בניין משרדים מעל המתחם החדש.

רוחה אבקסיס מנכ"ל עופר סנטר נצרת עילית: "שמחה לבשר לכל לקוחות המתחם כי דאגנו להביא חנויות מגוונות ולהעשיר את התמהיל במתחם. עוד צפויות בעתיד הרבה הפתעות".

לדבריה עם הוספת המבנה החדש, תמהיל הרשתות והחנויות המעניקות שילוב של קניות ובילוי יגדל ועופר סנטר נצרת עלית יהפוך למוקד משיכה עסקי המשלב קניות, בידור והנאה לטובת כל תושבי נצרת עילית, נצרת ואזור עמק יזרעאל.

קניון עופר סנטר בנצרת עלית הינו מתחם קניות פתוח ומשתרע על שטח מסחרי הנאמד בכ- 18,500 מ"ר. המתחם נפתח לקהל הרחב בספטמבר 2006.