ניקול רזניקוב (צילום איתן טל)

ההצבעות לחביבת הקהל בתחרות מלכת היופי החלו. כאמור השנה משתתפת בתחרות נציגה עפולאית, ניקול רזניקוב בת ה-18. רזניקוב היא תלמידת תיכון בבית ספר ויצו ניר העמק בעפולה וצופים לה עתיד מזהיר בתחרות ובעולם הדוגמנות. ניקול היא בת יחידה של ויקטוריה ויבגני רזניקוב, שסיפרו שמגיל קטן בתם הקטנה נמשכה לעולם הזוהר.

על מנת להצביע למתמודדת העפולאית כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס ללינק הבא: http://missisrael.ynet.co.il/#/single/nicole. יש לציין שניתן להצביע פעם אחת ביום למשך שבוע לאותה המתמודדת.

ניקול, ההצבעות לחביבת הקהל החלו, סומכת על תושבי עפולה שיעשו את העבודה ויצביעו עבורך?

"אני סומכת. מקווה שכולם התגייסו ויצביעו עבורי".  

איך את יכולה לשכנע את הקוראים שלנו להצביע עבורך?

"אני כבר פה, בתוך זה. בא לי את זה מאוד. בכלל אני חושבת שזה יהיה כבוד לייצג את העיר אם אני אזכה זה יראה את הכח והעוצמה שיש לנו העפולאים שדואגים אחד לשני".

מתרגשת לקראת התחרות?

"ברור. אני סקרנית לדעת מה יהיה. יש את הרגעים האלה שאני קצת בהלם, לא מעכלת ולא מבינה מה הולך. לישון בלילה אני ישנה, אבל כן יש מלא חששות".

הכנת את הנאום כבר לרגע שתזכי?

"האמת שלא יצא לי לחשוב על זה עדיין (צוחקת). התחרות קרובה מתמיד, אבל אני מרגישה שזה עוד רחוק ממני שנות אור, בטח לגבי הזכייה".

בטוחה בעצמך מספיק שתצליחי להגיע לשלבים המתקדמים בתחרות?

"אני לא יכולה להגיד שאני בטוחה בעצמי, אבל אני כן מאמינה בעצמי שאני מסוגלת. כולם מפרגנים בטירוף. ידעתי שתהיה תמיכה, אבל לא ציפיתי שהיא תהיה ברמה כזו. זה מפתיע אותי מאוד. אני יושבת בבית וקוראת את התגובות של האנשים, יש כאלה שגם משתפים את הפוסטים שלי בפייסבוק וזה באמת מרגש בטירוף".

ניקול רזניקוב (צילום איתן טל)

כבר התחילו לעצור אותך בעיר, לבקש סלפי?

"רגע, רגע עוד קצת (צוחקת)".

מה יהיה אחרי התחרות את מתכוונת להישאר בעפולה, או שהעיר כבר תהיה 'קטנה' עלייך?

"אין על עפולה, זה הבית שלי. למרות שכל התקופה הזאת יצא לי להיות הרבה במרכז וראיתי את הצדדים המהממים והמקסימים של המרכז, אבל ברגע שאני חוזרת ברכבת ושומעת עפולה יש לי אנחת רווחה מטורפת".