שלום שלמה (צילום: שרון צור)

חבר מועצת העיר עפולה מהאופוזיציה שלום שלמה יתמודד גם בבחירות הבאות, כמספר שתיים של ראש העירייה לשעבר אבי אלקבץ בסיעת 'עפולה אחת', כך הודיע בימים האחרונים.

"בקדנציה הזו הייתי באופוזיציה, ואני מקווה מאוד שבקדנציה הבאה אהיה בהנהלת העירייה ברשות אבי אלקבץ. אני משוכנע שאלקבץ ינצח את הבחירות", הצהיר שלמה בביטחון. "כולם רואים מה קורה היום בעפולה – בחינוך ומבחינת הלאום המתהווה. מירון הופך את עפולה להיות עיר דו-לאומית", טען שלמה. "זה מתחיל בבית, נמשך בשכונה ועכשיו גם באזורים הציבוריים, כולל הפארק העירוני כמובן, זה לא משהו שיכול להימשך".

כשנשאל על השנים האחרונות, שבהן הייתה העיר בהנהגתו של ראש העירייה יצחק מירון, השיב שלמה: "אלה היו ארבע שנים גרועות מאוד. גם מה שנעשה – נעשה לא נכון, לראיה, הבור הגדול במרכז העיר. אני לא מכיר אנשים שאומרים שהקנדציה שלו הייתה מוצלחת".

מעיריית עפולה נמסר בתגובה: "תנופת הפיתוח המואצת של העיר עפולה בארבע השנים האחרונות הפכו לשם דבר ואף זוכה לתשבחות רבות. יעידו על כך גם התושבים החדשים שמגיעים לעיר, שנמצאת בין עשרת הערים המובילות במדינה בהגירה חיובית. וגם פיתוח השכונות החדשות והיקפי הבנייה ללא תקדים, הסכם הגג שהביא את חידוש התשתיות והכבישים שנסללו מחדש, השקעה בחזות העיר ופיתוח מרכז העיר. לטענה שהופכים את העיר לדו-לאומית אין בסיס. זהו ניסיון להלך אימים על הציבור, ולראיה: לא היה כל שינוי בארבע השנים האחרונות, והעיר ממשיכה להתנהל כבעבר".