לימור רגב (צילום: שרון צור)

הפתעה במערכת הבחירות בעמק יזרעאל: יו"ר ועד מקומי של מושב נהלל, לימור רגב, הודיעה על התמודדותה על ראשות המועצה בבחירות שיתקיימו בסוף אוקטובר השנה. רגב תושבת מושב נהלל תנסה לגבור על ראש המועצה אייל בצר, שמכהן כבר שלוש קדנציות, שאף הוא תושב מושב נהלל.

"ההחלטה להתמודד באה לאחר שנים ארוכות של עשייה ציבורית בה הבנתי כי באמצעות יצירתיות, עבודת צוות, נחישות ומקצועיות ניתן להשיג דברים שנראים לעיתים בלתי אפשריים", אמרה רגב, "יש בי רק מילים טובות לומר על אייל בצר אך לאחר שלוש קדנציות אני מאמינה שזו העת להכניס ללשכת ראש המועצה רוח חדשה ורעננה".

לדברי רגב בפני תושבי עמק יזרעאל עומדים אתגרים עצומים, תהליכים פנים יישוביים הדורשים החלטות מהותיות, שיקום תשתיות, מענה לחתך הגיל הצעיר והמתבגר, חינוך איכותי לערכים ויצירת מסגרות לימוד מגוונות, יצירת מקומות עבודה איכותיים, פיתוח תשתית תיירותית המבוססת על עסקים קטנים, ויצירת קהילה חזקה לכלל יישובי המועצה.

"בראש האתגרים עלינו לגבש חזון מחודש שבמרכזו אפס סובלנות לניסיונות הפגיעה במרחב הכפרי של העמק. התוכנית להקמת שדה התעופה היא איום דרמטי ומוחשי ועלינו לסכל כוונה זו באופן נחוש והשקעת משאבים עצומים", אמרה רגב, "פיתוח אזורי התעשייה חייב להיעשות באופן מושכל שלא יפגע באיכות החיים, עלינו לשמור על כל דונם חקלאות כי היא בנפשנו".

רגב הסבירה כי היא מתמודדת מאחר והיא בטוחה שביכולתה לשנות, לתקן ולהגן על כל מה שחשוב לתושבי עמק יזרעאל. "הוכחתי בעשייה הציבורית והעסקית שלי כי אני מסוגלת להזיז הרים ואני בטוחה שאעשה זאת ביתר שאת מתפקיד ראש המועצה", אמרה רגב, "אני מאמינה בעבודת צוות ובכוחם של אנשי העמק".

תושב היוגב והפעיל החברתי יהודה פינסקר כבר הביע תמיכה במועמדותה של רגב. "הגיע הזמן לחדש את הובלת המועצה באישה עם חזון ויכולת הנהגה, הובלה ומנהיגות ברמות גבוהות בהרבה ממה שיש בעמק היום", אמר פינסקר.